3031
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 541
Головна » 2017 » Січень » 23 » Відкритий Чемпіонат Ратнівського району з міні-футболу
11:49
Відкритий Чемпіонат Ратнівського району з міні-футболу

22.01.2017 року на базі Ратнівської ДЮСШ завершився відкритий Чемпіонат Ратнівського району з міні-футболу (чоловіки) за програмою районної Спартакіади «Здоров’я», який проходив у три етапи:

І етап – зональний, 14-15.01.2017 року.  Шляхом жеребкування команди були поділені на 4 групи. Група «А» - команди сіл Заброди, Видраниця, Річиця, Жиричі. Група «Б» - команди селищ Ратне №1, Стара Вижівка та сіл Тур, Велимче, Датинь. Група «В» - команди сіл Замшани, Самари, Здомишель, Межисить. Група «Г» - команди селищ Заболоття, Ратне №2 та сіл Самари-Оріхові, Гірники, Височне.

У ІІ етап – півфінальний 21.01.2017року вийшли команди, які зайняли І та ІІ місце у своїх групах. У група «А» - команда селищ Ратне №1, Заболоття та сіл Самари, Заброди. Група «Б» команди сіл Видраниця, Замшани, Гірники та селища Заболоття.

У ІІІ етапі, фінальному, 22.01.2017 року зустрічалися команди, які зайняли І місце в групі «А»  - Ратне №1 з командою, яка зайняла ІІ місце в групі «Б» - Стара Вижівка. З рахунком 10:1 перемогла команда Ратне №1.  У другій зустрічі змагались команди, які зайняли ІІ місце в групі «А»  - Заброди з командою, яка зайняла І місце в групі «Б» - Замшани. З рахунком 3:2 перемогла команда Заброди. Таким чином, команди, які програли грали за ІІІ місце. З рахунком 5:2 перемогу здобула команда села Замшани.

У фіналі зустрілись команди селища Ратне №1 та села Заброди.  З рахунком 4:1 перемогу здобули ратнівчани і стали чемпіонами району.

Команда-переможець змагань була нагороджена дипломом, кубком, гравці команди – медалями та грамотами. Команди-призери – дипломами, гравці – медалями та грамотами. Два кращі гравці (Ковч Іван Васильович із смт Ратне та Заліпа Іван Вікторович із с. Заброди) були нагороджені цінними подарунками від підприємця В.І. Романика.

Нагороди вручив начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентин Андросюк, який подякував учасникам за захоплюючу гру та побажав усім міцного здоров’я.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 447 | Додав: osvitaratne | Рейтинг: 0.0/0